Korzyści dla Twojej Firmy

Dlaczego miałbym was zatrudnić?

 

- Nasi prawnicy pracują bezpośrednio w Twojej firmie w formie In-House LawyerW ten sposób oszczędzasz czas i pieniądze, które możesz przeznaczyć na dalsze inwestycje.

 

- Nasz zespół to wysoko wykwalifikowani prawnicy i doradcy o wąskich specjalizacjach. W tej działalności jak w żadnej innej sprawdza się powiedzenie: "jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego". Zapewnimy Ci prawnika, który jest specjalistą od problemu, który aktualnie Ci doskwiera.

 

- Towarzyszymy Ci w negocjacjach umów handlowych z Twoimi Partnerami biznesowymi na terenie całej Polski. Już nie musisz obawiać się niekorzystnych uzgodnień i zapisów w umowie.

 

- W naszej Kancelarii od początku znasz koszt osiągnięcia przez nas oczekiwanego przez Ciebie rezultatu sprawy. Dzięki temu możesz lepiej rozplanować swoją działalność biznesową i życie prywatne.

 

- Posiadasz stały dostęp do dedykowanego Twojej Firmie prawnika m.in. drogą telefoniczną lub e-mailową. Już nie musisz stresować się, kiedy np. zatrzyma Cię Policja lub urzędnik organu kontroli. Wyobraź sobie, że po prostu wybierasz numer do naszego prawnika i w mgnieniu oka masz gotowe rozwiązanie swojego problemu.

 

- W przeciwieństwie do innych Kancelarii nie stosujemy nieetycznych metod w postaci doliczania do Faktury VAT godzin pracy prawników, którzy w tym czasie nie zajmowali się Twoimi sprawami (zawyżanie rachunków). W naszej działalności postanowiliśmy kierować się takimi wartościami jak uczciwość i sprawiedliwość.

 

- Regularnie dostarczymy Ci indywidualne wskazówki i nowelizacje, które pozwolą zoptymalizować koszty Twojego biznesu i w porę ustrzec przed niekorzystnymi działaniami.

 

- Co miesiąc przedstawimy raport działań podjętych przez Kancelarię w zleconych sprawach. Wszelkie formalności jak wydanie pokwitowań, kopii dokumentów i pełnomocnictw załatwimy od ręki.

 

- Usługi prawnicze uzupełniamy doradztwem podatkowym, marketingowym, patentowym. Ponadto sporządzamy wnioski o dofinansowania UE, które mogą znacząco wpłynąć na dynamikę rozwoju Twojej firmy. 

 

- Oferta zostanie przygotowana specjalnie do Twoich indywidualnych potrzeb. Zapłacisz tylko za to, z czego skorzystasz.

 

- Współpracujemy z biurami tłumaczeń w zakresie prowadzenia rozmów i tłumaczenia dokumentów prawnych.